کد: 22                                       تاریخ انتشار: 94/12/10

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

نتایج نهایی انتخابات مجلس در تهران

وزیر کشور با اشاره به اینکه شمارش آراء تهران دیروز به پایان رسید اما ما از دیروز مرحله گرفتن تأییدیه هیأت‌های نظارت و تنظیم صورتجلسه‌ها را طی کرده‌ایم، اظهار کرد: همان 30 نفری که اسامی‌شان اعلام شد رأی تهران را به دست آوردند.
خبرگزاری ایسنا: وزیر کشور با اشاره به اینکه شمارش آراء تهران دیروز به پایان رسید اما ما از دیروز مرحله گرفتن تأییدیه هیأت‌های نظارت و تنظیم صورتجلسه‌ها را طی کرده‌ایم، اظهار کرد: همان 30 نفری که اسامی‌شان اعلام شد رأی تهران را به دست آوردند.

عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در محل ستاد انتخابات کشور، گفت: میزان مشارکت در تهران 50 درصد و در کل کشور 62 درصد است.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه امسال انتخابات با آرامش و با شکوه برگزار شد و همه قانون را در همه مراحل رعایت کردند. همه جناح‌ها و شخصیت‌ها و حتی کسانی که رد صلاحیت شدند هم بر رعایت قانون تأکید داشتند.

وزیر کشور در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که به سرعت مرحله بعدی که مرحله رسیدگی به شکایت است را انجام دهیم. البته این مسئولیت رسیدگی به شکایات با شورای نگهبان است و ما به آنها کمک می‌کنیم. پس از اعلام نتایحج دو روز فرصت برای شکایت در نظر گرفته شده است.

رحمانی فضلی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا اعلام نتایج با سرعت تندی انجام می‌شد، یادآور شد: ما کندی شمارش نداشتیم. شمارش آرای همه حوزه‌ها به موقع انجام شد اما ما باید آراء را به تأیید شورای نگهبان می‌رساندیم و بعد اعلام می‌کردیم. در دوره‌های گذشته نتایج تهران در سه شنبه اعلام می‌شد اما ما این آمار را زودتر اعلام کردین و همان 30 نفری که اعلام کردیم از تهران به مجلس راه یافتند.

وزیر کشور در ادامه تأکید کرد: دولت تأکید کرده است که باید تمام قد در خدمت مردم باشند و اولویت مردم یعنی اقتصاد مقاومتی را به نحو مطلوبی دنبال کنند.نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران

وزیر کشور نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران را اعلام کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی یک نشست خبری، نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران را به شرح زیر اعلام کرد:

1- محمدرضا عارف

2- علی مطهری

3- سهیلا جلودارزاده

4- علیرضا محجوب

5- الیاس حضرتی

6- کاظم جلالی

7- محمدرضا بادامچی

8- فریده اولاد قباد

9- سیده فاطمه حسینی

10- مصطفی کواکبیان

11- پروانه سلحشوری

12- ابوالفضل سروش

13- علی نوبخت حقیقی

14- غلامرضا حیدری

15- مهدی شیخ

16- فاطمه سعیدی

17- محمد علی وکیلی

18- محمود صادقی

19- بهروز نعمتی

20- پروانه مافی

21- فاطمه ذوالقدر

22- محمدجواد فتحی

23- طبیه سیاوشی شاه عنایتی

24- سید فرید موسوی

25-محمدرضا نجفی

26-داود محمدی

27- محسن علی جانی زمانی

28- احمد مازنی

29- علیرضا رحیمی

30-عبدالرضا هاشم زائی