کد: 21                                       تاریخ انتشار: 94/12/10

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

اظهارنظر درباره رای دادن موسوی و کروبی

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه رأی دادن سران فتنه ادعای تقلب در انتخابات ایران را باطل کرد، گفت: اتهامی که میرحسین موسوی و کروبی درباره تقلب در انتخابات به نظام وارد کردند، یک گناه نابخشودنی بود که اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست.
خبرگزاری فارس: محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: تداوم هر انقلابی چند شرط دارد که یکی از این شروط، حضور و پشتیبانی مردم است.

حبیبی با بیان اینکه در انتخابات روز جمعه حضور و پشتیبانی مردم از نظام به وجه شایسته‌ای ابراز شد، افزود: انتخابات به خاطر حضور حداکثری مردم قابل توجه بود و ما در هر صورت به رأی مردم احترام می‌گذاریم چرا که موضوعی اصلی، خود مردم هستند.

دبیرکل حزب مؤتلفه ادامه داد: مردم به هر جناحی که رأی دهند، من معتقد هستم که یک اتفاق شایسته افتاده و آن هم حضور مردم است.

وی با اشاره به تقاضای سران فتنه برای رأی دادن و زیر سؤال رفتن ادعای تقلب از سوی آنان تصریح کرد: بسیاری از همراهان و همفکران آقای موسوی نیز آن زمان هم ادعای او مبنی بر تقلب را نپذیرفتند اما اظهار هم نکردند، لذا اتهامی که میرحسین موسوی و کروبی درباره تقلب در انتخابات به نظام وارد کردند، یک گناه نابخشودنی بود که اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست.

حبیبی ادامه داد: اینکه ما توقع داشته باشیم مجلس طوری تشکیل شود که دولت‌ساخته باشد، خوب نیست و مجلس دهم نیز ترکیبی از اصولگرایان، اعتدالیون و اصلاح‌طلبان است، بنابراین باید بعد از تشکیل مجلس، وضعیت آنها درباره دولت و مسائل کشور سنجیده شود.