تبلیغات
علی لاریجانی: گردش نیروها، مبارک   

کد: 16                                       تاریخ انتشار: 94/12/09

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

علی لاریجانی: گردش نیروها، مبارک

رئیس مجلس شورای اسلامی گردش نیروها در کشور را « امری مبارک» خواند و گفت: با تلاش همه دست اندرکاران مخصوصا وزارت کشور که از ابتدای کار نامنویسی تا امروز یک سره مشغول تلاش بودند الحمدالله انتخاباتی باشکوه و ارزشمند برگزار شد.
خبرگزاری ایرنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گردش نیروها در کشور را « امری مبارک» خواند و گفت: با تلاش همه دست اندرکاران مخصوصا وزارت کشور که از ابتدای کار نامنویسی تا امروز یک سره مشغول تلاش بودند الحمدالله انتخاباتی باشکوه و ارزشمند برگزار شد.

علی لاریجانی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران افزود: این سرمایه ملی برای کشور است.

وی ادامه داد: باید خسته نباشید به وزرات کشور، وزیر کشور، همکاران وی و ستاد انتخابات و دست اندرکاران در بخش های مختلف و دوستان از رسانه های مختلف بگویم که تلاش کردید لحظه به لحظه گزارش انتخابات را به اطلاع مردم برسانید .

وی افزود: گردش نیروها در کشور امر مبارکی است؛ این که مردم بر اساس سلایق مختلف و شرایط کشور و این که چه نوع نیرویی برای این مرحله نیازمند است باید احترام گذاشت و سپاسگزار بود که مردم با فراست دنبال افرادی هستند که خدمت کنند.

لاریجانی خطاب به رسانه ها گفت: نتیجه انتخابات را به عنوان سرمایه ای برای حرکت آینده از نظر رسانه ای پشتیبانی کنید که این امر به وحدت جامعه بیشتر کمک کند تا افتراق.