تبلیغات
کارخانه: شایسته قهرمانی بودیم   

کد: 29                                       تاریخ انتشار: 95/06/11

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

کارخانه: شایسته قهرمانی بودیم

مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه گفت :ما برای قهرمانی امده بودیم و قهرمانی هم نسبت به زحماتی که کشیده بودیم ، شایسته تیم من بود.
خبرگزاری میزان: به نقل از سایت رسمی فدراسیون والیبال ،مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه بعداز قهرمانی در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: ما با تیمی که درست کرده بودیم باید قهرمان می‌شدیم. اگر چه خیلی‌ها به ما خرده گرفتند که چرا میلاد عبادی پور و فرهاد قائمی را جذب کرده‌ایم ؛ اما من آنها را برای قهرمانی در آسیا می‌خواستم. قرارداد با آنها ارزشش را داشت. اگر با آنها قرارداد نمی‌بستم، قهرمان نمی‌شدیم. این قهرمانی برای تیم نوپای بانک سرمایه خیلی ارزشمند است و شاید یک رکورد استثنایی باشد که  یک تیم هم قهرمان لیگ شود و هم آسیا. خداوند ما را خیلی دوست داشت.

وی ادامه داد: هشت تیم مرحله دوم همه خوب بودند اما تیم ما یکدست‌تر از بقیه بود. با بررسی همه تیم‌های دنیا متوجه  ضعف در یک ارنج ، دو ارنج می‌شوید  اما  تیم بانک سرمایه نسبت به آسیا خوب بود. این را اضافه کنم برای  جام باشگاه‌های جهان فرق می‌کرد. در هر حال ما شایسته قهرمانی بودیم.

سرمربی تیم بانک سرمایه در خصوص باخت ست اول خاطر نشان کرد: معتقدم ست اول ،العربی  ما را شکست نداد، بلکه عملکرد پایین و کمی شتابزدگی کار دست تیم داد. شتابزدگی باعث شد تا پوئن‌های یازیکنان ما به امتیاز تبدیل نشود. اما  وقتی شتابزدگی در ست‌های بعدی درست شد، پیروزی ما با نتایج 16 ،18 و19 دربرابر تیم چند ملیتی العربی با ویسوتو و کواکوایچ، حکایت از قدرت و برتری بانک سرمایه  را داشت.

وی افزود: پیش از مسابقه جلسه آنالیز خیلی خیلی خوبی داشتیم. در آن جلسه مطمئن شدم  که بازیکنان توانمندی قهرمانی را دارند. انصافا بازیکنان نکته‌هایی که در آنالیز گفته بودیم را سعی می‌کردند پیاده کنند. همچنین خستگی ناشی از بازی پنج گیمه شب قبل العربی مقابل تویودای ژاپن روی عملکرد آنها بی‌تاثیر نبود. در حالی که تیم ما سه گیم بازی کرده بود .

کارخانه در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: خوشحالی دیگر من به خاطر مردم است، این قهرمانی آنها را خوشحال کرد. فتح قله آسیا نعمتی برای خانواده والیبال است.